Yazılar

Uydu Sistemleri Satış ve Kurulumu - Paşam Elektrik

Uydu Sistemleri Satış ve Kurulumu

MERKEZİ UYDU ANTEN SİSTEMLERİNDE ve BİREYSEL UYDU ANTEN SİSTEMLERİNDE PROFESYONEL HİZMETLER VE ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ. 

TÜM APARTMAN ve SİTE YÖNETİCİLERİNİN DİKKATİNE!!! 

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ SAYESİNDE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİNE SON BİNANIZA MERKEZİ UYDU ANTEN SİSTEMİ KURALIM YERLİ VE YABANCI 2000 KANALI AYLIK ÜCRET ÖDEMEDEN İZLEYİN BALKONLARDAKİ GÖRÜNTÜ KİRLİLĞİNE SON VERİN SİSTEMİNİZE KAMERA İLAVE EDELİM KAPIYA GELEN KİŞİLERİ TELEVİZYONUNUZDAN İZLEYİN. 

MERKEZİ UYDU DAĞITIM SİSTEMİ ÜRÜNLERİ: 

1-ÇANAK ANTENLER

2- LNB ( QUATTRO )

3- KABLO

4- MULTISWICH

5- SAT PRİZ

MERKEZİ UYDU DAĞITIM SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI:

-Kullanıma hazır altyapı. 
-Uyduda bulunan tüm kanalları izleyebilme imkanı. 
-Yayınları Dijital kalitesinde izlemek. 
-Havadan gelen yayınları dahil edebilme. 
-Kullanıcıların balkonlarında çanak kirliliği olmaması. 
-Kanal kapasitesini arttırabilme.
-Kurulumunun basit olması. 
-Kaskad bağlantısı ile kapasite artırabilinir. 

YAPILACAK İŞİN TANIMI: 

Binanızın yada sitenizin istediği sisteme göre 2 adet çanak, şayet Digitürk girişi yapılacaksa 1 adet çanak ilave olarak montajı yapılır. Çanaklara takılan santral lnb lerden multiswic santrale kablolar çekilir. Evlere inen kablo kanalı havalandırma şavt ya da bacalardan dairelere kablolar çekilir santrale girişi yapılır. Dairelere uydu prizi takılarak yayın testi ölçülür ve teslim edilir

 
TEKNİK ŞARTNAME: 

Firmamızın kurulumunu üstlendiği merkezi uydu yayın dağıtım sistemi, kurulumdan kaynaklanan sorunlara karşı 1 yıl doğal nedenler hariç (yıldırım düşmesi çanak dönmesi vs) işçilik kullanılan malzeme ve ekipmanları 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Kurulumun yapılacağı günde hat isteyen abonelerin evde olmasından bina veya site yönetimi sorumludur. Abonelerin kurulum yapılacak olan binada birden fazla hat istemeleri durumunda bu ihtiyaçlarını kuruluma başlanmadan önce tarafımıza ya da yönetime iletmesi gerekir. Extra hat ücretini ödeyen abonelere birden fazla hat verilebilir. Abonelerin özel istekleri (ev içinde kablo çekilmesi, gizlenmesi kablo kanalına alınması kanal ayarlama yazılım atılması ve diğer elektronik Aletlerin kurulması extra olarak ücretlendirilir. Kurulan sisteme abonelerin kullandıkları cihazların uyum sağlamaması ve sisteme verebileceği zararlardan firmamız sorumlu tutulmaz.

Uydu Sistemleri

Uydu Sistemleri

Paşam Elektrik olarak sizin için hazırlanan uydu paketleriuydu servisi İstanbul hizmetleri, çanak anten setlerikurulum ve montaj hizmetleri gibi seçeneklere artık bir telefon kadar yakınsınız.

Uydu servisi İstanbul ilinde her semt ve ilçeye eğitimli ve profesyonel olan kadrosu ile hizmet vermektedir. Uydu kurulumumontajı, sorun çözümleri, frekans ayarları ve diğer konular ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızda tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Sizler de İstanbul uydu servisi ihtiyacı duyuyorsanız, İstanbul çevresi içerisinde Anadolu yakası ya da Avrupa yakası ayırt etmeksizin, uydu servisi hizmeti sunabilmekteyiz. Servislerimiz uygun fiyatlı ve kaliteli olarak sizlere ulaşmaya devam etmektedir.