Aydınlatma İşleri

Aydınlatma İşleri

Aydınlatma Dekarasyon, Aydınlatma Dekarasyon İşleri, Aydınlatma Dekarasyon Ustası, Aydınlatma Dekarasyon Projesi, Aydınlatma Dekarasyon Tadilat, Aydınlatma Dekarasyon Tamiratı, Aydınlatma Dekarasyon Kurulumu, İç  Mekan Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma İşleri, İç Mekan Aydınlatma Tamiri, İç Mekan Aydınlatma Tadilat, İç Mekan Aydınlatma Firmaları, İç Mekan Aydınlatma Tamirat, İç Mekan Aydınlatma Kurulumu, Dış Cephe Aydınlatma, Dış Cephe Aydınlatma İşleri, Dış Cephe Aydınlatmaları ve Dış Cephe Aydınlatma Tamiri Aydınlatma İş yada İşlemleri olarak yapılır.

Aydınlatma İşleri, İnsanlığın başlangıcından bu yana aydınlatma hep temel ihtiyaç olmuştur. Elektriğin keşfi ve Ampul`un icadı ile birlikte bu ihtiyaç farklı bir boyut kazanmış ve keşiflerden bu güne gelinceye kadarki süreç içinde gelişmiş, yepyeni teknolojilerle beslenmiştir. 

Aydınlatma temel ihtiyaç boyutunun da üzerinde, artık dekorasyon malzemesi haline gelmiştir. Hatta son gelişmelerle birlikte zararlılarla mücadele, bitkilerin beslenmesi gibi konularda kullanılan bir obje halini almıştır. 

Gelişen aydınlatma tekniklerine ve direk tasarımlarına göre projelendirme ve bunların tesisi yapılarak devreye alınma işlerini yapmaktayız.

Elektrik Malzeme Satışı

Dahili ve Harici olmak üzere 2 ana kısımda ele alınabilecek olan aydınlatma, kullanım alanına göre değişik alanlarda değerlendirilebilir. 

Indoor Aydınlatma (İç Aydınlatma): Kapalı alanlarda kulanım amacına göre yapılan aydınlatma şekli olup burada sıva üstü ve sıva altı olmak üzere iki sınıfta değerlendirilir. Genelde ihtiyaç veya dekoratif amaçlı yapılır. 

Outdoor Aydınlatma (Dış Aydınlatma):Açık alanlarda yapılan aydınlatma çeşidi olup; Yol aydınlatmaları, Stad aydınlatmaları, Hava alanları Pist aydınlatmaları, Çevre aydınlatmaları, peyzaj ve Bahçe aydınlatmaları, Bina yüzey aydınlatmaları, Tabela aydınlatmaları Outdoor aydınlatmaya örnek olarak verilebilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.