Acil 7/24 Nöbetçi Elektrikçi

Acil 7/24 Nöbetçi Elektrikçi

Paşam Elektrikçi İstanbulun en iyi ve en kaliteli Acil 7/24 Nöbetçi Elektrikçi servisi , elektrik arıza , avize montajı , internet bağlantısı , tesisat çekimi , şerit led uygulamaları , modem kurulum , uydu tv bağlantısı , tv montaj ,termosifon bağlantısı, kombi voltaj regülatörü bağlantısı, setüstü ocak gaz bağlantısı, çamaşır makinası bağlantısı,bulaşık makinası bağlantısı, dolap asımı , gaz alarm dedektör bağlantısı elektrik ve teknik ile ilgili aklınıza gelebilecek her konuda bir telefon yakar yakınınızdayız.

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu Yakası bütün ilçe ve mahallelerine elektrik servisi sunmaktayız. Ekiplerimiz daima sahada hazır bulunmaktadır . Deneyimli kadromuz ve geniş servis ağımızla ihtiyacınız olduğunda anında müdahele etmek üzere evlerinize iş yerlerinize geliyoruz. Arızanızı çözüp tesisatınızı olması gerektiği gibi çalışmasını saylayarak en temiz ve güvenli şekilde teslim ediyoruz. Elektrik konusunda deneyimli kadromuz sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Gönül rahatlığıyla ustalarımıza güvenebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız

Enerji kaynaklarınızda sorunlar yaşadığınızda, güç kaynaklarınız arızalandığında İstanbul’un her noktasına hizmet vermekteyiz. Bizim firmamız tüm elektrik işlerinde her zaman deneyimini artırmış ve kusursuz hizmet vermeyi devam ettirmektedir. Yeni projelerinizde ve elektrik tesisatı yenileme işlerinizde biz müşterilerimize en usta ekibimizle zamanında hizmet sunuyoruz. Elektrik tamiri denildiğinde İstanbul’da yaptığımız işlerle en önde gelen firma olmaktayız ve yılların ustalarımıza verdiği tecrübe ile sizlerin yanınızdayız. Müşterilerimize en hızlı ve kolay hizmeti sunmak için bize Web sitemizden ulaşabilir, sorularınızı sorabilir ve gerekli ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Ve ya ustalarımız size bir telefon kadar yakındır. Tüm elektrik sorunlarınızda dayanıklı ve güvenilir tamir için bizlere güvenebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

▪ Elektrik ve data kablolama hizmeti,
▪ Aydınlatma elektrik tamiri,
▪ Elektrik prizleri tamiri ve yenilemesi,
▪ İnternet arıza tamiri ve kurulumu,
▪ Güvenlik sistemleri elektriksel arıza tamiri,
▪ Kamera sistemi arıza tamiri,
▪ Data hattı,
▪ Patch panel kurulumu,
▪ Rack kabin kurulumu,
▪ Santral arıza,
▪ Uydu kurma ve arıza tamiri,
▪ Diafon kurma ve arıza tamiri,
▪ Görüntülü diafon sistemleri kurulum ve arıza tamiri,
▪ Alarm sistemi arıza tamiri,
▪ Yangın alarm sistemi arıza tamiri,
▪ Zayıf akım kablolama.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.